Nasze usługi

Transport medyczny

Wykonujemy transporty dla osób indywidualnych, firm ubezpieczeniowych i placówek medycznych.

Realizujemy je na terenie całej Europy. Od krótkich przewozów ze szpitala do domu pacjenta, po m.in. wyjazdy do odległych kurortów europejskich w celu odebrania z „niezapomnianych wczasów”

Każde zlecenie, to indywidualnie dobrany skład osobowy zespołu, dopasowany do potrzeb zamawiającego tak by zapewnić maksymalny poziom bezpieczeństwa w trakcie realizowanego przez nas zamówienia.

Nasza kadra to:

16 lekarzy

na stałe współpracujących z nami: anestezjologów, specjalistów medycyny ratunkowej, chirurgów, ortopedów, internistów, pediatrów i kardiologów.

30 ratowników
medycznych i pielęgniarek

z doświadczeniem zdobytym w zespołach wyjazdowych Pogotowia Ratunkowego, Izbach Przyjęć i Szpitalnych Oddziałach Ratunkowych.

748

Wykonaliśmy transportów medycznych w 2017

2.400 km

najdłuższy, realizowany przez nas transport medyczny

CENNIK

Zespół Podstawowy „P” w skład którego wchodzą co najmniej dwie osoby uprawnione do wykonywania medycznych czynności ratunkowych tj. Ratownik Medyczny/Kierowca i Ratownik Medyczny lub Pielęgniarka – 180,00 zł rozpoczęta godzina oraz 4,50 zł/km

 

Zespół Specjalistyczny „S” w skład którego wchodzą przynajmniej 3 osoby uprawnione do medycznych czynności ratunkowych tj. Lekarz zespołu , Ratownik Medyczny/Kierowca i Ratownik Medyczny lub Pielęgniarka – 480,00 zł rozpoczęta godzina oraz 4,50 zł/km

 

Początkiem oraz końcem realizacji zlecenia jest baza czyli Opole ulica Głogowska 37.

 

KONTAKT W SPRAWIE TRANSPORTU

Przychodnia w Osowcu tel. 77 42 12 473 (czynne od poniedziałku do piątku w godz. 8-18)

Zespół Dyżurny telefon kontaktowy 508 255 087 czynny całą dobę