Kurs doskonalący dla ratowników medycznych

Mamy to Kurs Doskonalący dla Ratowników Medycznych za 350 zł!!

Kiedy? 2-4 listopad i 14-16 listopad

Gdzie? W Opolu przy Głogoskiej 37 (budynek NFZ)

Dlaczego tak tanio? Dzięki Bazie Usług Rozwojowych Unia Europejska dopłąci do Twojego szkolenia aż 80% czyli 1400,00 zł.

Dla kogo dofinansowanie? Dla ratowników medycznych pracujących na kontrakcie w publicznych jednostkach i dla ratowników medycznych pracujących na etacie, kontrakcie lub umowie-zlecenie w prywatnych podmiotach.

Co trzeba zrobić? Zarejestrować się do Bazy Usług Rozwojowych pod adresem: https://uslugirozwojowe.parp.gov.pl/ zapisać się na nasze szkolenie: https://uslugirozwojowe.parp.gov.pl/uslugi/view?id=217559 podpisać umowę w Urzędzie, przyjechać na szkolenie, opłacić fakturę w wysokości 1750,00 zł z potwierdzeniem zapłąty udać się do Urzędu złożyć dokumenty a Urząd w ciągu 10 dni zwróci Ci 1400 zł.

Co od nas dostanie? Szkolenie, jeśli zdasz egzamin to 120 punktów edukacyjnych (kurs jest zarejestrowany https://kursy.cmkp.edu.pl/?gz=9&ro=2&spe=176&year=2018&mie=11&ue=0&txt=&sort=0&open= ), każdy uczestnik otrzyma (na zawsze!!) worek samorozprężalny Laerdal dla dziecka lub dorosłego, kołnierz ortopedyczny Laerdal dla dziecka lub dorosłęgo, stetoskop.

Masz pytanie zadzwoń: 511 985630 lub napisz szkolenia@trans-medyk.pl Piotr odpowie na Twoje pytania.

Kurs ma na celu pogłębienie i aktualizację wiedzy i umiejętności z zakresu medycyny ratunkowej i organizacji systemu ratownictwa medycznego niezbędnych do wykonywania zadań ratownika medycznego.

Intensywny sześciodniowy kurs obejmuje wykłady i ćwiczenia praktyczne z wykorzystaniem nowoczesnego sprzętu ratowniczego.

TEMATYKA SZKOLENIA:

  • * zdobycie i usystematyzowanie wiedzy oraz praktycznych umiejętności niezbędnych w stanach nagłego zagrożenia zdrowia lub życia:
   – ocena pacjenta,
   – podstawowe i zaawansowane zabiegi reanimacyjne,
   – techniki dostępu donaczyniowego,
   – zabezpieczenie osoby po urazie,
   – odbieranie porodu,
   – monitorowanie układu krążenia,
   – techniki podawania leków,
   – segregacja poszkodowanych w zdarzeniu masowym,
  • * zasady współpracy z jednostkami współpracującymi z systemem ratownictwa medycznego,
  • * zasady korzystania ze środków łączności i GPS,
  • * współpraca z Lotniczym Pogotowiem Ratunkowym,
  • * organizacja systemu ratownictwa medycznego,
  • * psychologiczne aspekty ratownictwa medycznego,
 • * kształtowanie poczucia odpowiedzialności, jakości i właściwej postawy etycznej.

Szkolenie zakończone jest egzaminem teoretycznym i praktycznym. W zależności od wyników egzaminu uczestnicy otrzymują certyfikat i wpis do karty doskonalenia zawodowego lub zaświadczenie o uczestnictwie.

Skontaktuj się z nami!