Kurs pierwszej pomocy

Kurs udzielania pierwszej pomocy w nagłych wypadkach to jedno z najczęściej realizowanych przez nas szkoleń. Kurs organizowany jest zgodnie z wytycznymi ERC Polskiej Rady Resuscytacji. Jest rozbudowany o obsługę AED. Co oznacza ten skrót? Defibrylator AED to nowoczesne urządzenie, które wykorzystuje się w celu wyciszenia migotania komór serca i usystematyzowaniu rytmu pracy. AED jest urządzeniem znacznie mniejszym od tego znanego ze szpitalnych sal i korytarzy. Mimo to potrafi wiele zdziałać jeśli postępuje się zgodnie z wydawanymi przez niego instrukcjami. Jest to defibrylator, którego stosowanie jest bezpieczne zarówno dla ratownika jak i osoby poszkodowanej. Może być wykorzystywany w warunkach zewnętrznych. Bardzo często spotkać się z nim możemy na korytarzach różnego rodzaju instytucji i w miejscach publicznych. Właśnie dlatego uważamy, że każdy powinien nauczyć się z niego skorzystać.

Zobacz nasze szkolenia.

Dlaczego kurs udzielania pierwszej pomocy?

Wiele osób uważa, że nie byłoby w stanie udzielić pomocy przedmedycznej osobie jej wymagającej. Na naszych szkoleniach pokazujemy, że nie jest to zadanie niewykonalne. Nie od dziś słyszy się historie, że to małe dziecko uratowało dorosłego. Jest to oczywiście zasługa prawidłowo prowadzonych szkoleń. Ratujący nie powinien obawiać się, że dodatkowo zaszkodzi poszkodowanemu i będzie miał z tego tytułu problemy. Ważne jest, by podjąć czynności sprawdzające funkcje życiowe i wykorzystać wiedzę do tego, by stan ratowanego się poprawił.

Szkolenia z pierwszej pomocy dla firm

Oferta naszych szkoleń z zakresu pierwszej pomocy jest bardzo szeroka. Proponujemy kurs dla personelu placówek oświatowych, pracowników, którzy mają kontakt z chemią przemysłową, warsztatów samochodowych, zakładów stolarskich członków klubów strzeleckich, kół łowieckich, służb mundurowych, zakładów gastronomicznych, pracowników zakładów przemysłowych, a także pracowników związanych z instytucjami sportowymi takimi jak kluby fitness, czy siłownie. Każda z tych grup otrzyma w pełni spersonalizowany plan szkolenia, który będzie zawierał minimum teorii i maksimum ćwiczeń praktycznych.

Szybki kontakt

+48508255082

biuro@trans-medyk.pl