PIERWSZA POMOC:

Pierwsza pomoc w nagłych wypadkach z obsługą AED

Kurs skierowany jest do wszystkich osób chcących zapoznać się z podstawowymi czynnościami ratującymi życie i realizowany jest zgodnie z wytycznymi Europejskiej Rady Resuscytacji.

Podczas kursu uczestnicy zapoznają się z odpowiedzialnością i bezpiecznym zachowaniem podczas udzielania pierwszej pomocy, rozpoznawania objawów i postępowania w nagłych sytuacjach zagrażających życiu ich współpracowników lub członków rodziny.  Zajęcia prowadzone są przede wszystkim w formie praktycznej, w małych grupach. Uczestnicy ćwiczą udzielanie pomocy podczas symulowanych sytuacji przy użyciu najwyższej jakości sprzętu, apteczek oraz materiałów opatrunkowych.

Szkolenie może być dopasowane do indywidualnych potrzeb naszego klienta w których uwzględniamy specyfikę zagrożeń występujących w jego środowisku.

W naszej ofercie posiadamy m.in.:

  • Szkolenia pierwszej pomocy skierowane dla personelu placówek oświatowych, który na co dzień spotyka się z koniecznością wczesnego rozpoznawania i reagowania na stany zagrożenia życia u dzieci. Czas trwania 4 godziny, grupa do szkolonych 12 osób, cena za grupę 1 200,00 zł BRUTTO.
  • Szkolenia pierwszej pomocy, skierowane dla pracowników mających kontakt z chemią przemysłową, narażonych na różnego typu poparzenia i zatrucia. Czas trwania 8 godzin, grupa do 16 osób, cena za grupę 4 480,00 zł BRUTTO.
  • Kurs Pierwszej Pomocy poszerzony o elementy Medycyny Taktycznej, dedykowany dla członków klubów strzeleckich i kół łowieckich oraz służb mundurowych. Czas trwania 8 godzin, grupa do 20 osób, cena za grupę 5 600,00 zł BRUTTO.
  • Szkolenia dla zakładów gastronomicznych gdzie nacisk jest położony na szybkość podjęcia działania, w przypadku zadławienia, poparzenia czy wystąpienia reakcji alergicznych. Czas trwania 4 godziny, grupa do 12 osób, cena za grupę 1 200,00 zł BRUTTO.
  • Dla pracowników obiektów sportowych, klubów fitness, siłowni itp. Gdzie występuje duże zagrożenie niewydolnością krążeniowo-oddechową wraz z różnego typu urazami. Czas trwania 4 godziny, grupa do 12 osób, cena za grupę 1 200,00 zł BRUTTO.
  • Szkolenia pierwszej pomocy skierowane dla pracowników zakładów przemysłowych gdzie kładziony był nacisk na zaopatrzenie różnego rodzaju urazów fizycznych. Czas trwania: 4 godziny, grupa do 12 osób, cena za grupę 1 200,00 zł.

Dojazd do siedziby Zamawiającego poza granicami administracyjnymi Opola 3,00 zł/km, liczone od Opole Głogowska 37.

Kursy prowadzimy również w powiązaniu ze szkoleniami BHP.

 

Szukasz odpowiedniego kursu dla siebie? SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI (formularz kontaktowy)