Nasze usługi

Szkolenia

Szkolenie 80% taniej!!!

Zadzwoń! Piotr odpowie na Twoje pytania 508 255 082 lub napisz e-mail: szkolenia@trans-medyk.pl

 

TMR w liczbach:

96 osób

Tyle osób w jednech chwili może uczyć się jak uratować życie

8 minut

Tyle zajmuje teoria na kursie pirwszej pomocy

95 %

Tyle osób wyraziło chęć ponownego udziału w naszych szkoleniach

 

To co nas wyróżnia…

 • Certyfikat DEKRA SUS 2.0, każde szkolenie realizaujemy według standartu SUS 2.0, jesteśmy Firmą wpisaną do Pioslkiej Izby Firm Szkoleniowych.

 

 • Kadra szkoleniowa którą stanowią ratownicy medyczni, posiadający ogromną wiedzę praktyczną. Przez lata pogłębiali swoje umiejętności pracując w zespołach wyjazdowych, Szpitalnych Oddziałach Ratunkowych, oddziałach intensywnej terapii.

 

 • Praktycznego podejście do utrwalania wiedzy. Zajęcia teoretyczne skracamy do absolutnego minimum, zdecydowana większość czasu w trakcie szkolenia to zajęcia praktyczne. Ćwiczymy na fantomach: niemowlęcia, dziecka, osoby dorosłej w systemie maksymalnie dówch kursantów przy jednym fantomie. W trakcie ćwiczeń jesteśmy w stanie zaprezentować efektywność uciskania klatki piersiowej i oddechów zastępczych w czasie rzeczywistym.

 

 • Szkolimy na najlepszym sprzęcie treningowym. Są to zaawansowane symulatory pacjenta i fantomy osób dorosłych i dzieci, na których można ćwiczyć procedury inwazyjne, sprzęt do zaopatrywania ran i defibrylatory treningowe.

 

 • Ilość posiadanego sprzętu treningowego.  Pozwala nam to w maksymalny stopniu wykorzystać czas szkolenia, a uczestnikom kursu daje możliwość ćwiczenia w jednym czasie różnych wariantów prowadzenia akcji ratunkowej, indywidualnie, jak i w zespole dwuosobowym.

 

Dzięki tym elementom mamy pewność, że uczestnicy naszych szkoleń są doskonale przygotowani do udzielania pierwszej pomocy w sytuacjach, które mogą wydarzyć się na co dzień. Ich reakcje są automatyczne i nie panikują przed podjęciem działań, dzięki czemu skraca się do minimum ich czas reakcji. Procentuje to większym prawdopodobieństwem uratowania poszkodowanego oraz zmniejszeniem skutków ubocznych urazu.  

Szkolenia które realizujemy przeznaczone dla osób indywidualnych, pracowników różnego typu placówek i przedsiębiorstw, personelu medycznego czy służb mundurowych.

Zadzwoń! Odpowiem na Twoje pytania 508 255 082 lub napisz e-mail: szkolenia@trans-medyk.pl

Szukasz najlepszej oferty szkoleniowej z zakresu szeroko pojętego ratownictwa i bezpieczeństwa? Właśnie ją znalazłeś!!!

I już wiesz, że nie mogłeś trafić lepiej.

PIERWSZA POMOC  Naszym najczęściej realizowanym szkoleniem jest Kurs pierwszej pomocy w nagłych wypadkach poszerzony o obsługę AED, realizowany zgodnie z wytycznymi Polskiej Rady Resustytacji. Może on być dopasowany do indywidualnych potrzeb naszego klienta. Rozbudowujemy je o  elementy ratunkowe obejmujące zagrożenia występujące w danym miejscu.

W naszej ofercie posiadamy m.in szkolenia:

 • dla personelu placówek oświatowych,
 • dla pracowników mających kontakt z chemią przemysłową,
 • dla członków klubów strzeleckich i kół łowieckich oraz służb mundurowych,
 • dla zakładów gastronomicznych,
 • dla pracowników obiektów sportowych, klubów fitness, siłowni itp.,
 • dla pracowników zakładów przemysłowych.

SZKOLENIA DLA PERSONELU MEDYCZNEGO W PRZYCHODNIACH ORAZ RATOWNIKÓW MEDYCZNYCH:

 • Postępowanie w stanie zagrożenia życia – BEZPIECZNA PRZYCHODNIA
 • Kurs doskonalący dla ratowników medycznych- 120 pkt
 • Seminaria doskonalące dla ratowników medycznych

SZKOLENIA DLA BRANŻY MUNDUROWEJ  Podstawowym szkoleniem  jest tu Kurs KPP (Kwalifikowanej Pierwszej Pomocy). Jest to najbardziej rozbudowany z kursów o tej tematyce, dla osób nie zajmujących się zawodowo ochroną zdrowia. Głównie skierowany do strażaków, ale także do służb podległych Ministrowi Obrony Narodowej i Ministrowi Spraw Wewnętrznych. W naszej ofercie posiadamy szkolenie KPP pełne oraz recertyfikujące.

Następną naszą propozycją dla tej branży jest Taktyczno-Ewakuacyjne Ratownictwo Medyczne. Obejmujące aktualne wytyczne taktyczno-bojowej opieki nad poszkodowanym (TCCC) i najnowsze trendy w opiece przedszpitalnej (Combat Trauma System). Realizowany jest na zasadzie “real action training”, czyli symulacji medycznej z wykorzystaniem środków pozoracji pola  walki oraz tkanek zwierzęcych.

INNE

 • BHP
 • Trudny klient – szkolenia dla urzędów, banków i placówek usługowych.
 • Zagrożenia terrorystyczne – kursy, seminaria, symulacje, ćwiczenia w terenie.

 

RODZAJE SZKOLEŃ: (kafelki z przekierowaniem)

Pierwsza pomoc                          Szkolenia dla sektora Szkolenia dla branży

ochrony  zdrowia                       mundurowej