Nasze usługi

Szkolenia

Szkolenie 80% taniej!!!

Zadzwoń! Piotr odpowie na Twoje pytania 511 985 630 lub napisz e-mail: szkolenia@trans-medyk.pl

 

TMR w liczbach:

96 osób

Tyle osób w jednech chwili może uczyć się na naszym sprzecie jak uratować życie

35 000 osób

Tyle osób uczestnczyło w naszych szkoleniach

95 %

Tyle osób wyraziło chęć ponownego udziału w naszych szkoleniach

 

To co nas wyróżnia…

 • Certyfikat DEKRA SUS 2.0, każde szkolenie realizaujemy według standartu SUS 2.0, jesteśmy Firmą wpisaną do Pioslkiej Izby Firm Szkoleniowych.

 

 • Kadra szkoleniowa którą stanowią ratownicy medyczni, posiadający ogromną wiedzę praktyczną. Przez lata pogłębiali swoje umiejętności pracując w zespołach wyjazdowych, Szpitalnych Oddziałach Ratunkowych, oddziałach intensywnej terapii.

 

 • Praktycznego podejście do utrwalania wiedzy. W trakcie szkoleń zajęcia teoretyczne skracamy do absolutnego minimum, zdecydowana większość czasu w trakcie szkolenia to zajęcia praktyczne. Ćwiczymy na fantomach: niemowlęcia, dziecka, osoby dorosłej w systemie maksymalnie dówch kursantów przy jednym fantomie. W trakcie ćwiczeń jesteśmy w stanie zaprezentować efektywność uciskania klatki piersiowej i oddechów zastępczych.

 

 • Szkolimy na najlepszym sprzęcie treningowym. Są to zaawansowane symulatory pacjenta i fantomy osób dorosłych i dzieci, na których można ćwiczyć procedury inwazyjne, sprzęt do zaopatrywania ran i defibrylatory treningowe.

 

 • Ilość posiadanego sprzętu treningowego.  Pozwala nam to w maksymalny stopniu wykorzystać czas szkolenia, a uczestnikom kursu daje możliwość ćwiczenia w jednym czasie różnych wariantów prowadzenia akcji ratunkowej, indywidualnie, jak i w zespole dwuosobowym.

 

Dzięki tym elementom mamy pewność, że uczestnicy naszych szkoleń są doskonale przygotowani do udzielania pierwszej pomocy w sytuacjach, które mogą wydarzyć się na co dzień. Ich reakcje są automatyczne i nie panikują przed podjęciem działań, dzięki czemu skraca się do minimum ich czas reakcji. Procentuje to większym prawdopodobieństwem uratowania poszkodowanego oraz zmniejszeniem skutków ubocznych urazu.  

Szkolenia które realizujemy przeznaczone dla osób indywidualnych, pracowników różnego typu placówek i przedsiębiorstw, personelu medycznego czy służb mundurowych.

Zadzwoń! Piotr odpowie na Twoje pytania 511 985 630 lub napisz e-mail: szkolenia@trans-medyk.pl

Szukasz najlepszej oferty szkoleniowej z zakresu szeroko pojętego ratownictwa i bezpieczeństwa? Właśnie ją znalazłeś!!!

TRANS-MEDYK Ratownictwo, dzięki setkom przeprowadzonych szkoleń w tym temacie, od wielu lat oferuje najwyższej jakości wykłady i warsztaty edukacyjne. Kadrę szkoleniową stanowią najlepiej wykształceni i doświadczeni ratownicy medyczni, stale podnoszący swoje kwalifikacje oraz pogłębiający wiedzę. Cechuje nas profesjonalne podejście do praktycznego utrwalania przekazywanej wiedzy, autorska metoda, szybkości reakcji oraz pełnej automatyzacji na zagrożenia życia, co ma kluczowe znaczenie w sytuacji wysoce stresowej przy pierwszej pomocy, która daje wymierne korzyści a nasi kursanci nie boją się szybko podjąć pierwszej pomocy.

Chcesz być pewnym, że będziesz potrafił wykorzystać zdobytą wiedzę? Zapewnimy Ci to dzięki warsztatom praktycznym przeprowadzanym na najwyższej jakości sprzęcie treningowym. Są to zaawansowane symulatory pacjenta i fantomy osób dorosłych i dzieci, na których można ćwiczyć procedury inwazyjne, sprzęt do zaopatrywania ran i defibrylatory treningowe.

Ilość posiadanego sprzętu treningowego pozwala nam w maksymalny stopniu wykorzystać czas szkolenia, a uczestnikom kursu daje możliwość ćwiczenia w jednym czasie różnych wariantów prowadzenia akcji ratunkowej, indywidualnie, jak i w zespole dwuosobowym lub  trzyosobowym.

Nie mamy w swojej ofercie elementów, które Cię interesują?

Zadzwoń! Piotr odpowie na Twoje pytania 511 985 630

Wszelkie potrzeby szkoleniowe realizujemy indywidualnie do oczekiwań klienta.

I już wiesz, że nie mogłeś trafić lepiej.

PIERWSZA POMOC  Naszym najczęściej realizowanym szkoleniem jest Kurs pierwszej pomocy w nagłych wypadkach poszerzony o obsługę AED, realizowany zgodnie z wytycznymi Polskiej Rady Resustytacji. Może on być dopasowany do indywidualnych potrzeb naszego klienta. Rozbudowujemy je o  elementy ratunkowe obejmujące zagrożenia występujące w danym miejscu.

W naszej ofercie posiadamy m.in szkolenia:

 • dla personelu placówek oświatowych,
 • dla pracowników mających kontakt z chemią przemysłową,
 • dla członków klubów strzeleckich i kół łowieckich oraz służb mundurowych,
 • dla zakładów gastronomicznych,
 • dla pracowników obiektów sportowych, klubów fitness, siłowni itp.,
 • dla pracowników zakładów przemysłowych.

SZKOLENIA DLA SEKTORA OCHRONY ZDROWIA Posiadamy szeroką paletę szkoleń skierowanych dla lekarzy, pielęgniarek, ratowników i dyspozytorów medycznych w tym m.in.:

 • Kurs doskonalący dla ratowników medycznych.
 • Postępowanie w stanie zagrożenia życia.
 • Seminaria doskonalące dla ratowników medycznych

SZKOLENIA DLA BRANŻY MUNDUROWEJ  Podstawowym szkoleniem  jest tu Kurs KPP (Kwalifikowanej Pierwszej Pomocy). Jest to najbardziej rozbudowany z kursów o tej tematyce, dla osób nie zajmujących się zawodowo ochroną zdrowia. Głównie skierowany do strażaków, ale także do służb podległych Ministrowi Obrony Narodowej i Ministrowi Spraw Wewnętrznych. W naszej ofercie posiadamy szkolenie KPP pełne oraz recertyfikujące.

Następną naszą propozycją dla tej branży jest Taktyczno-Ewakuacyjne Ratownictwo Medyczne. Obejmujące aktualne wytyczne taktyczno-bojowej opieki nad poszkodowanym (TCCC) i najnowsze trendy w opiece przedszpitalnej (Combat Trauma System). Realizowany jest na zasadzie “real action training”, czyli symulacji medycznej z wykorzystaniem środków pozoracji pola  walki oraz tkanek zwierzęcych.

INNE

 • BHP
 • Trudny klient – szkolenia dla urzędów, banków i placówek usługowych.
 • Zagrożenia terrorystyczne – kursy, seminaria, symulacje, ćwiczenia w terenie.

 

RODZAJE SZKOLEŃ: (kafelki z przekierowaniem)

Pierwsza pomoc                            Szkolenia dla sektora Szkolenia dla branży

ochrony  zdrowia                       mundurowej